Generalne porządki sprawiają, że często zbieramy spore ilości starych i wysłużonych mebli. Odpadów o takim gabarycie niestety nie umieścimy w pojemnikach komunalnych, ponieważ nie dość, że jest to zabronione, to jeszcze ich rozmiary nam na to nie pozwolą. Zatem pojawia się pytanie – co robić z zebranymi odpadami? Jak poradzić sobie z uprzątnięciem mebli ze swojego terenu? Nasz firma chętnie zapewnia wsparcie wszystkim, którzy znajdą się przed podobnym dylematem!

 

Jesteśmy doświadczoną ekipą, która specjalizuje się w wywozie bardzo różnych odpadów, w tym również mebli. Swoje wsparcie oferujemy na terenie Szczecina oraz w okolicznych miejscowościach, więc jeśli chciałbyś skorzystać z naszych usług, to zachęcamy do kontaktu!

 

Wywóz mebli Szczecin – komu oferujemy swoje usługi?

 

Nasza firma stara się tak układać ofertę, by sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów. Dlatego  swoje wsparcie oferujemy każdemu, kto będzie musiał zmierzyć z usuwaniem mebli. Nie ma dla nas znaczenia, czy będzie to wywoz mebli szczecin od osób prywatnych, czy też od przedsiębiorców. Na nasze wsparcie mogą liczyć inwestorzy, firmy remontowo-budowlane, czy nawet instytucje użyteczności publicznej.

 

Chętnie wesprzemy przy opróżnianiu mieszkania, domu jednorodzinnego, czy kamienicy. Jednak to dopiero początek, ponieważ nasze wsparcie może okazać się nieocenione przy wywozie wyposażenia z biura, punktu usługowego, czy nawet ze sklepu.

 

Wywóz mebli Szczecin – jakie meble odbieramy?

 

Wywóz mebli w Szczecinie i okolicznych miejscowościach może wiązać się z pomocą przy usuwaniu bardzo różnych przedmiotów. Chętnie zmierzymy się z wywozem drobnych mebli w postaci szafek, biurek, czy foteli. Jednak powinieneś wiedzieć, że posiadamy odpowiednie pojemniki na to, by wesprzeć Cię przy wywozie większych gabarytów.

 

W tym przypadku wywóz odpadów może wiązać się z odbiorem kanap, sof, szaf i wielu innych mebli. Co ważne, nie przykładami uwagi do surowców, z jakich zostały wykonane meble, więc możesz liczyć na nasze wsparcie jednakowo przy wywozie produktów z drewna, płyt laminowanych, akrylowych itp.

 

Wywóz mebli Szczecin – jak realizujemy usługę?

 

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że każdy klient może liczyć na kompleksowe wsparcie przy wywozie mebli w Szczecinie i okolicach, ponieważ zależy na tym, byś mógł sprawnie przebrnąć przez tego typu zadania. Na początek jesteśmy w stanie zapewnić Ci fachowe doradztwo przy wyborze kontenera, ponieważ wiemy, że wielu naszych klientów ma z tym problem. Ogólnie do dyspozycji masz kontenery o zróżnicowanej pojemności i przeznaczeniu.

 

Wystarczy, że nam wskażesz, jaką ilość mebli zebrałeś i w jakich są gabarytach, a wskażemy, który kontener będzie dla Ciebie najlepszy. Naszym następnym krokiem będzie dostarczenie Ci zamówionego kontenera w uzgodnionym terminie. Do tego zadania wykorzystujemy nowoczesne pojazdy, więc jesteśmy w stanie dostarczyć pojemnik w dowolne miejsce Szczecina lub okolicznych miejscowości.

 

Bez problemu dotrzemy na prywatną posesję, osiedle mieszkaniowe, czy tam, gdzie prowadzone są prace wyburzeniowe. Na miejscu nasi pracownicy zrealizują wyładunek kontenera i pozwolą Ci na jego wypełnienie odpadami. To, ile czasu będziesz korzystał z naszego pojemnika, zależy od Ciebie oraz od rodzaju prowadzonych prac.

 

Jeśli stawiasz na szybkie porządki, to jeszcze tego samego dnia możemy odebrać kontener wraz z meblami, a jeśli na dłuższe i dokładniejsze, to kontener odbierzemy za 2-3 dni lub nawet za tydzień. Wszystkie szczegóły zawsze pozostawiamy do indywidualnego ustalenia.