Zebrałeś odpady zielone w większej ilości i zastanawiasz się, co teraz z nimi zrobić? W takim razie koniecznie powinieneś zapoznać się z ofertą naszej firmy, ponieważ specjalizujemy się w wywozie odpadów ze Szczecina i okolicznych miejscowości.

 

Posiadamy wykwalifikowany personel, nowoczesne pojazdy oraz kontenery, które idealnie nadają się na wywóz odpadów zielonych. Do tego możesz liczyć na szybką realizację usługi, czy na konkurencyjny cennik. Brzmi ciekawie? W takim razie koniecznie zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty!

 

Wywóz odpadów zielonych Szczecin – do kogo kierujemy usługę?

 

Swoje wsparcie oferujemy każdemu, kto będzie musiał zmierzyć się z wywozem nagromadzonych odpadów po pracach porządkowych w ogrodzie, sadzie, czy ogólnie po porządkowaniu terenu zielonego. Realizujemy zlecenia po pracach porządkowych w sezonie wiosenno-letnim, jak również w sezonie jesienno-zimowym.

 

Chętnie współpracujemy z klientami indywidualnymi, którzy pragną zlecić wywóz odpadów zielonych ze swojego przydomowego ogródka, ale nie pozostawiamy też bez pomocy przedsiębiorców, którzy postanowili stworzyć zieloną przestrzeń i na bieżąco ją porządkują.

 

Z naszych usług mogą skorzystać także inwestorzy, instytucje użyteczności publicznej, czy firmy budowlane, które będą musiały zmierzyć się z porządkowaniem terenu. Co ważne, swoje wsparcie oferujemy nie tylko na terenie Szczecina, ale również okolicznych miejscowości.

 

Wywóz odpadów zielonych Szczecin – jakie odpady możemy odebrać?

 

Naszą specjalnością jest wywóz odpadów zielonych, więc właśnie takie chętnie od Ciebie odbierzemy. Dokładniej mówiąc, realizujemy wywóz części roślin pochodzących z pielęgnacji ogrodów, sadów, czy posesji. Możesz zgłosić się do nas, gdy na swoim terenie masz dużo liści i chciałbyś się ich pozbyć w sezonie jesiennym, czy wtedy, gdy będziesz przygotowywać swój ogród na nowy sezon. Z naszą pomocą przebiegnie to o wiele sprawniej, zwłaszcza że mamy bogate doświadczenie w realizacji tego typu zadań.

 

Wywóz odpadów zielonych Szczecin – jak realizujemy usługę?

 

Ze swojej strony zawsze dokładamy starań, by wywóz odpadów zielonych ze Szczecina i okolic przebiegał jak najsprawniej. Dlatego na początek podstawiamy kontener, w którym możesz umieszczać nagromadzone śmieci. Doskonale rozumiemy, że każdy klient może zebrać zupełnie inną ilość odpadów zielonych, więc do wyboru oddajemy kilka kontenerów o różnej pojemności. Jeśli nie będziesz w stanie stwierdzić, który będzie dla Ciebie odpowiedni, to chętnie udzielimy Ci swojego wsparcia.

 

Pamiętaj, że do swojej dyspozycji zawsze masz wykwalifikowane i doświadczone osoby, które dysponują szeroką wiedzą o posiadanych rozwiązaniach. Wystarczy nam zatem kilka podstawowych informacji o rodzaju prowadzonych prac, a wskażemy, który pojemnik będzie dla Ciebie idealny. W ramach kompleksowego wsparcia oferujemy również transport kontenera, jego wyładunek we wskazanym miejscu, czy ponowny załadunek na samochód, gdy już uda Ci się go wypełnić odpadami zielonymi. Jesteśmy w stanie dotrzeć w dowolne miejsce Szczecina – zaczynając od ścisłego centrum, a kończąc na jego obrzeżach.

 

Poza tym, na nasze wsparcie mogą też liczyć okoliczni mieszkańcy, czy przedsiębiorcy, więc jeśli będziesz potrzebować wsparcia przy wywozie odpadów zielonych, to koniecznie się do nas zgłoś. Swoje kontenery udostępniamy na bardzo dogodnych warunkach i to Ty zdecydujesz, jak długo będziesz z nich korzystać.

 

Jeśli prace porządkowe nie potrwają długo, to możemy zrealizować wywóz odpadów zielonych jeszcze tego samego dnia lub następnego. Jeśli czeka Cię dużo pracy, to możesz zamówić wywóz odpadów zielonych za 2-3 dni lub nawet za tydzień.